Kauno technikos kolegija vs Laipsniai (72:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių

2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 17:25 val., peržiūros: 765

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių „Laipsniai. Didžiąją dalį rungtynių komandos žaidė gana apylygiai, kol neišaušo lemiamas ketvirtis. Nors svečių ekipa ir buvo mažumoje, tačiau rado jėgų galingam spurtui, kuris ir paklojo pamatus jų pergalei.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek palankiau „Laipsnių“ ekipai. Jie kelis kartus sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir turėjo įgiję nedidelį pranašumą. Tuomet prabilo „KTK“ ekipos toliašaudė artilerija ir netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir patys trumpam įsiveržė į priekį. Į šį sėkmingą varžovų šturmą svečiai rado priešnuodžių ir susigrąžino pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:26. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė gan apylygiai, o ir puolimas abiejų komandų nebuvo prastas. Abejas komandas kiek pristabdė žaidėjų pražangos ir abi komandos turėjo žaisti kiek švelniau gynyboje. Šio kėlinio metu komandoms nepavyko sužaisti geresnių atkarpų ir vos kėlinio metu, jos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:45.

Trečiajame kėlinyje „Laipsniai“ sulaukė pagalbos po krepšiu ir tai iškart sucementavo jų gynybą. Tiesa, puolimas šio kėlinio metu neblizgėjo. Komandos taip pat nemažai klydo, kas trukdė jiems išnaudoti savo šansus puolime. „Laipsnių“ ekipa vis bandydavo nutolti nuo savo varžovų, bet „KTK“ į tai atsakydavo taip pat taikliais metimais. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 57:59. Ketvirtąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir ties tuo nesustojo. Jie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą ir atrodė, kad perlaužė rungtynių eigą. Visgi, daugiau patirties turintis „Laipsnių“ kolektyvas nepasimetė ir pelnė 14-ą taškų be atsako ir netrukus patys įgijo solidų pranašumą. Ties tuo „KTK“ problemos nesibaigė, nes jie atrodė išsiderinę, o pergalės kvapą užuodę svečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 72:88.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):
„Gal varžovai šiek tiek pavargo, mažai keitėsi. Na, nors ir mūsų buvo mažai, tai matyt šiek tiek pasisekė. Perimėm kamuolių, užpuolėm greitose atakose ir viskas“.

„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ užtikrintai pradėjo C lygos atkrintamąsias (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:34 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)Varžybų pabaigoje Laipsniai pranoko Nebajerį (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)