Laipsniai vs Birštono SC – „Olimpas“ (62:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai

2018 sausio 23 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 712

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Laipsniai“ su svečiais Birštono SC – „Olimpu“​. Visas rungtynes dominavę svečiai nugalėjo negausiai susirinkusius „​Laipsnius“.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo 6 iš eilės svečių pelnytais taškais, iš kurių 4 įmetė D.Burbulis. Nuo pat šios sėkmingos atkarpos Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai pirmavo ir neleido savo oponentams perimti iniciatyvos. Pastariesiems pusę kėlinio metu pelnytų taškų (5) surinko komandos lyderis A.Jurkšaitis. Rezultatas pasibaigus pirmajam kėliniui – 10:19.

​Antrajame ketvirtyje situacija aikštelėje nesikeitė. Svečiai iš Birštono nuosekliai didino savo pranašumą leisdami varžovams įmesti vos vieną kitą metimą. Ryškiausiai šio ketvirčio metu Birštono SC – „Olimpas“ gretose sužibėjo I.Snapaitis, kuris dvejomis iš eilės sėkmingomis atakomis prisidėjo prie saviškių spurto 9:0. Prieš ilgąją pertrauką švieslentėje – 21:35.

​Antroji rungtynių dalis pasižymėjo „Laipsnių“​ aktyvumu. Nors ir žaisdami vos penkiese, trečiajame ketvirtyje jie sugebėjo pristabdyti varžovus ir 16 taškų deficitą sumažinti iki apčiuopiamų 7 taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje svečiai neatsipalaidavo ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį – 44:54.

​Paskutinysis rungtynių kėlinys vėl priklausė Birštono SC – „Olimpas“​ krepšininkams. Eliminuodami du varžovus jie liko absoliučioje daugumoje ir rungtynių baigtis tapo visiškai aiški. Nuskambėjus sirenai švieslentėje degė 62:76.

I.Snapaitis (Birštono SC – „Olimpas“​):
„​Jie penkiese, mūsų dešimt. Aišku, centrai dominavo ir tiek.“

„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)