Smeliavimas24.lt vs Nebajeris (78:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 vasario 27 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 638

Antradienį, vasario 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Smeliavimas24.lt“ bei svečių „Nebajeris“. Pirmoje rungtynių pusėje svečiams dar visai padoriai sekėsi atlaikyti jaunesnių varžovų šturmą, bet antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai nurūko į priekį ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, bet mažu žingsneliu priekyje buvo aikštelės šeimininkai, kurie nevengė paspausti savo varžovų. Visgi, vėliau „Nebajerio“ ekipa sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Kėlinukui einant į pabaigą, „Smeliavimas24.lt“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą iki minimumo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:19. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje, svečių ekipai dar pavyko laikyti savo varžovus užnugaryje, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo bėgti, o paskui juos nespėjo „Nebajerio“ ekipa ir įgijo jau ženklų deficitą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:28.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Smeliavimas24.lt“ ekipa, kuri ir toliau nevengė paspausti savo varžovų ir netrukus įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:33. Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas ir „Nebajerio“ ekipai nepavyko grąžinti intrigos į šias rungtynes. „Smeliavimas24.lt” iškovojo užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 78:51.

Edvinas Vitonis („Smeliavimas24.lt“):
“Išėjom nusiteikę iškovoti pergalę, tą ir padarėm“.

„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)