Nebajeris vs Laipsniai (57:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Varžybų pabaigoje Laipsniai pranoko Nebajerį

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 703

Sekmadienio popietę krepšinio mėgėjai rinkosi šalia vietos,kur matosi visas Kaunas. Aleksote J.Dobkevičiaus progimnazijoje susitiko C lygos komandos Laipsniai ir Nebajeris. Grėsmingi komandų pavadinimai žadėjo rimtą kovą tarp oranžinio kamuolio mylėtojų ir ištikrųjų kova buvo rimta. Susitikimą abi komandos pradėjo labai nerezultatyviai, o skirtumas tarp komandų nei karto neperkopė vieno metimo. Pirmąjį ketvirtį šeimininkai Nebajeris laimėjo minimalia persvara 11:10. Antrajame ketvirtyje po truputį ėmė ryškėti svečių pranašumas. S.Banaitis, L.Palivanas, V.Kereišius pastangomis puolime jie sugebėjo nutolti ir įgyti dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat didžiosios pertraukos pirmaudami 31:21.

Nors po M.Krūvelis dvitaškio trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešių svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą ir iki pat kėlinuko galo jis beveik nekito. Abi komandos žaidė labai komandiškai, tad rezultatyvumu kažkuris iš žaidėjų šiame ketvirtyje pernelyg neišsiskyrė, o prieš lemiamą 10-ies minučių atkarpą svečiai pirmavo 49:40. Nors ketvirtojo kėlinuko viduryje komandas skyrė 10-ies taškų persvara šeimininkai ginklų sudėti neketino ir kilo į lemiamą šturmą. R.Sadauskas nuolat tikrino savo ranką prie baudų metimų linijos ir likus 4 sekundes iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos skirtumas tirpo iki minimumo Laipsnių naudai ir kas laimės šiose varžybose buvo visiškai neaišku.Po minutės pertraukėlės kamuolys buvo Nebajerio žaidėjų rankose, tačiau apmaudi klaida ir S.Banaitis sumestos baudos skelbė sunkiai išvargtą pergalę 3 taškais.

,,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris' (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Laipsnių“ pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ užtikrintai pradėjo C lygos atkrintamąsias (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:34 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)