Grande vs Bella Italia ‒ Feniksas (86:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 733

Sausio 22 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius „Bella Italia ‒ Feniksas“ komandą. „Grande“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Bella Italia ‒ Feniksas“ buvo iškovoję penkias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė „„Bella Italia ‒ Feniksas““ (0:3). Netrukus „Grande“ atsakė dviem taikliais metimais (4:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. „Grande“ žaidė atsipalaidavę, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ sekėsi neblogai. Aštuntą minutę „Bella Italia ‒ Feniksas“ buvo įgiję penkių taškų persvarą (8:13). Visgi kėlinio pabaigoje „Grande“ pasivijo ir pralenkė varžovus (14:13).

Antro kėlinio pradžioje komandos toliau žaidė taškas į tašką. Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (18:19). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (18:28). Septintą minutę svečių persvara padidėjo iki 16 taškų (22:38). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ išsaugojo solidžią persvarą (33:49).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Grande“, kurie trečią minutę sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (40:51). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Bella Italia ‒ Feniksas“ persvara padidėjo iki 14 taškų (44:58). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 14 taškų (46:60). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė “Grande“ (55:60). Svečiai atsakė taikliu dvitaškiu (55:62). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė šeimininkai, kurie sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (60:62).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus penktai minutei rezultatas buvo lygus (71:71). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (78:71). Visgi „Bella Italia ‒ Feniksas“ nepasidavė ir devintą minutę sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (80:79). Kėlinio pabaigoje vyko atkakli kova, bet „Bella Italia ‒ Feniksas“ pasivyti varžovų nebesugebėjo. „Grande“ pasiekė devintą pergalę, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas: „Kabai atsipalaidavę buvome, tikėjomės lengvos pergalės. Pradžioje buvo nekokybiški teisėjų švilpukai, labai išmušė iš vėžių. Varžovai labai pataikė pirmoje pusėje. Ir tie metimai buvo tikrai sunkūs. Tai išmušė komandą iš vėžių bet vėliau susiėmėme. Antroje pusėje idėjome daugiau pastangų, rimčiau žiūrėjome į varžovus. Mažiau kalbėjome su varžovais, su teisėjais ir tai lėmė, kad laimėjome.“

„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)