Kauno technikos kolegija vs Bella Italia ‒ Feniksas (60:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“

2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 18:39 val., peržiūros: 776

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technikos kolegija“ („KTK“) (1/14) ir svečių teisėmis atvykę „Bella Italia – Feniksas“ (6/10).

Rungtynės prasidėjo „Bella Italia – Feniksas“ naudai, tačiau šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:7). Likus žaisti tris minutes D.Mickūno pastangomis svečiai mažais žingsniukais sumažino skirtumą iki minimalaus ( 22:21). Antrame kėlinyje „Bella Italia – Feniksas“ toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų ( 22:28). Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą – 36:46.

Po ilgosios pertraukos „Bella Italia – Feniksas“ susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau J.Vasaitis smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 46:51). Po pertraukėlės „KTK“ niekaip nepavyko sustabdyti A.Karandos puolimu ( 48:62). Ketvirčio pabaigoje „Bella Italia – Feniksas“ toliau žaidė lyg ant bangos ( 69:54). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Bella Italia – Feniksas“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:87 (22:21, 14:25, 18:23, 6:18)

Po laimėtų rungtynių „Bella Italia – Feniksas“ ekipos treneris kalbėjo:

„Sunki pradžia. Žaidėjai gal po darbų buvo pavargę, kad reikėjo laiko įsivažiuoti, bet pakeitėme gynybą, kuri pasiteisino. Užpuolėme greitų atakų ir sėkmingai laimėjome.“

Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)