Return vs Bella Italia ‒ Feniksas (61:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 593

Sekmadienį, sausio 28 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių „Return“ (5/8) ir svečių „Bella Italia ‒ Feniksas“ (5/8) krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo 7:7. Visgi, kėlinuko antroje pusėje „Return“ surengė mažą spurtą ir pasibaigus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 16:9.

Antrajame kėlinuke svečių krepšininkai A.Karanda ir L.Ivanovas šeimininkus baudė tritaškiais, po krepšiu puikiai grūmėsi D.Mickūnas, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ įgijo dviženklį pranašumą – 24:34. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę svečiai po dviejų ketvirčių pirmavo 28:40.

Trečiajame kėlinuke „Return“ pakeista gynybos sistema iškart davė savo vaisių, „Bella Italia ‒ Feniksas“ įmetė vos devynis taškus, kuo puikiai pasinaudoję šeimininkai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 49:49.

Lemiamame ketvirtyje daugiausia D. Nemeikšos taiklių metimų dėka „Return“ įsiveržė į priekį ir pirmavo 61:55. Tačiau svečių krepšininkas A.Karanda pataikė tritaškį ir sumažino savo ekipos deficitą iki trijų taškų 61:58. „Bella Italia ‒ Feniksas“ dar turėjo šansą išlyginti rezultatą. tačiau to paties A. Karandos lemiamas tritaškis skriejo pro šalį. Galutinis rungtynių rezultatas 61:58 (16:9, 12:31, 21:9, 12:9).

P.Venclovas („Return“):

„antroje pusėje labai gerai sužaidėme gynyboje, sumetė jie tik 18 taškų. Iš tikrųjų, parodėme charakterį, va, vienas draugas išvažiuoja, tai čia jam šios varžybos. Iš pradžių gynėmės aikšte, jie pradėjo tuos tritaškius pataikyti. Paskui perėmėme asmeniškai, supratome, kad reikia laimėti, žiauriai vyrai didelį charakterį parodė ir laimėjome varžybas.“

„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)Imanto Šturmos 47 taškai permainingose rungtynėse padėjo „KMAIK“ įveikti „Bella Italia ‒ Feniksas“ (76:68) (2018 kovo 13 d., antradienis, 20:42 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)