Kauno TPMC vs Sabonio KC (73:69)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį

2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 1148

Ketvirtadienį, balandžio 6 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Kauno TPMC“ ir šįkart svečiais savo tvirtovėje tapusių „Sabonio KC“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje dominavęs „Sabonio KC“ jaunimas įgijo dviženklę persvarą, tačiau po pertraukos ėmė strigti ir rungtynių pabaigoje perėmę iniciatyvą šeimininkai šventė pergalę bei žengė į pusfinalį. 73:69 (15:20, 10:17, 21:17, 27:15).

Jau pačioje rungtynių pradžioje žymiai aktyviau startavę svečių krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau ketvirčio pabaigoje ir vėl sužibėję „Sabonio KC“ auklėtiniai įgijo penkių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje geriau startavę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat spurtą 2:11 surengę svečių krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dvylikos taškų pranašumą. 25:37.

Po ilgosios pertraukos „Sabonio KC“ krepšininkai ir toliau sėkmingai atakavo iš toli, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devyniolikos taškų, tačiau čia pat prabilęs M.Jakštas smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir gerokai ištirpdė savo komandos deficitą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje vis labiau strigti pradėję svečiai leido varžovams spurtuoti net 17:0, ko pasekoje pastarieji perėmė iniciatyvą į savo ranka bei įgijo septynių taškų persvarą. Kiek vėliau „Sabonio KC“ dar išsiveržęs į priekį, bet rungtynes užtikrinčiau užbaigę „Kauno TPMC“ išvargo pergalę rezultatu 73:69.

Po šios pergalės „Kauno TPMC“ laimėjo seriją iki dviejų laimėjimų 2:0, ko pasekoje tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį, kuriame surems ginklus su „Sporto manija“.

„Kauno TPMC“: Andrius Čibiras – 18 tšk., Deividas Pogužinskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Jakštas – 15 tšk., Aidas Makūnas – 15 tšk.

„Sabonio KC“: Justas Sakalauskas – 19 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Elvis Juozaitis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Julius Daugėla – 12 tšk.

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)