Sporto manija vs DNC Sports Fairy & United (83:79)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 27 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A lygos čempionai Sporto manija !!!

2017 gegužės 28 d., Sekmadienis, 00:46 val., peržiūros: 1279

Šeštadienio vakare A.Sabonio krepšinio centre A lygos didžiajame finale čempionišką likimą sprendė Sporto manija ir DNC Sports Fairy & United komandos. Finalas prasidėjo dviem taikliais A.Giedraitis dvitaškiais į kuriuos tuoj pat atsakė A.Gedminas įmesdamas dvitaškį, o netrukus greitoje atakoje pridėjęs ir pirmąjį tolimą šūvį po kurio 4:5 priekyje buvo DNC Sports Fairy & United. Vis tik toliau finalu smaginęsis A.Giedraitis neleido niekur pabėgti varžovams, o jau minėtų dviejų ekipų lyderių kova tęsėsi toliau. Kėlinį užbaigė taiklus A.Giedraitis tritaškis ir 23:21 priekyje buvo Sporto manija. Antrajame ketvirtyje po P.Valentukonis dvitaškio vėl įsivyravo pusiausvyra, tačiau tuomet A.Giedraitis ir K.Pupinis iniciavo spurtą net 17:0 ir Sporto manija pabėgo. Puikiai žaisdami net tik puolime, bet ir gynyboje po dviejų ketvirčių jie pirmavo 48:30.

A.Giedraitis dvitaškis ir K.Pupinis tritaškis pradėjo trečiąjį kėlinį, o jam įsibėgėjant po dar vieno A.Giedraitis tritaškio atrodė, kad viskas čia jau nulemta. T.Žioba taip nemanė. Puikiai grumdamasis po abiem krepšiais ir pats rinkdamas taškus jis su komandos draugais sugebė atsakyti atkarpa 17-2 ir atsilikimas nuo 26 taškų ribos sumenko tik 11 taškų. Tiek komandas skyrė ir po trečiojo kėlinio ir visa kova dar buvo priešakyje. Nors po A.Giedraitis tritaškio 69:56 pirmavo Sporto manija, tačiau vos per keletą akimirkų ir taiklių K.Meiliūnas ir A.Gedminas tritaškių beliko vos 4. J.Pranevičius tritaškis kiek atšaldė aistras kai Sporto manija pranašumas vėl padidėjo iki septynių. Chaotiškas ir permainingas pora minučių nutraukė M.Kvedaras tolimas metimas, kuris padėjo paskutinį tašką šiose rungtynėse. Nors DNC Sports Fairy & United dar bandė kovoti iki galo ir desperatiškai baudomis stabdyti varžovus laiko jau buvo maža ir stipriausia šio sezono komanda tapo Sporto manija 83:79 nugalėjusi jau minėtus DNC Sports Fairy & United.

Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)