Kauno TPMC vs Sporto manija (85:75)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija

2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1130

Pirmadienio vakarą pirmosiose A lygos pusfinalio rungtynėse Kauno TPMC namuose priėmė Sporto maniją. Nuo susitikimo pradžios šeimininkai ėmė įrodinėti kas yra kas ir kad svečiams norint laimėti teks gerokai pasisitengti. 10-0 tokiu spurtu pradėję mačą Kauno TPMC vedini savo lyderio D.Pogužinskas kontroliavo rungtynių pradžią, tačiau K. Pupinio išjudinti svečiai po truputį pradėjo tirpdyti skirtumą tarp komandų. Nors 6-ąją kėlinio minutę 17-8 pirmavo šeimininkai, bet penkių skirtingų svečių komandos žaidėjų taiklios atakos iniciavo Sporto manija spurtą 12-0 kas leido išsiveržti į priekį ir po pirmojo ketvirčio laiminėti 20:22. Antrajame kėlinuke toliau vyko graži vyriška kova. Šeimininkai atrado naują vedlį, A.Makūnas tolimi šūviai vienas po kito varė į neviltį varžovų gynybą, tačiau svečiai taip pat turėjo savo atsaką kai porąkart iš toli pataikė V.Škėma, po kartą pasižymėjo M.Kvedaras bei M.Kudirka, aikštėje toliau vyko kieta kova kuri po truputį tik aštrėjo, o po 20-ies minučių kovos 43:46 priekyje buvo Sporto manija.

Antrąją rungtynių pusę kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dar keletos A. Makūno taiklių metimų įgijo 6 taškų pranašumą 56:50. Vis gi džiaugtis teko neilgai ir svečiai labai greitai po A.Giedraitis dvitaškio lygino rezultatą 58:58. Kėlinio pabaigoje komandos toliau rodė savo universalumą puolime ir taškus tiek vienoje tiek kitoje komandoje pelnė vis skirtingi aikštėje žaidę žaidėjai. Dėsninga ar ne, bet po trijų ketvirčių rezultatas vėlgi tapo lygus ir paskutinį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo 67:67 įsivyravus pusiausvyrai. Ketvirčio pradžioje baudą įmetė M.Jakštas, tritaškį pridėjo A.Makūnas ir jau minėtas M.Jakštas. Svečiai toliau strigo puolime per pusę ketvirčio sukrapštę vos 3 taškus. Tuo puikiai toliau naudojosi Kauno TPMC vyrai, kurie po dar vienos atkarpėlės 8-0 kuomet pasižymėjo R.Maleckas, M.Jakštas bei D.Pogužinskas likus porai minučių iki rungtynių pabaigos praktiškai išsprendė rungtynių likimą. Nors Sporto manija raginami savo trenerio kovojo iki paskutinės sekundės ir mėgindami presinguoti bei pažeidinėdami taisykles stabdyti rungtynių laikrodį vis tik grąžinti intrigos nepavyko, o pergalę 85:75 šventė Kauno TPMC.

„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)A lygos čempionai Sporto manija !!! (2017 gegužės 28 d., sekmadienis, 00:46 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)Fortūna nusišypsojo Kauno TPMC kurie iškovojo A lygos bronzą (2017 gegužės 28 d., sekmadienis, 00:07 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)