Sabonio KC vs Kauno autobusai (73:86)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą

2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 20:40 val., peržiūros: 1442

Ketvirtadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sabonio KC“ (1/2) ir svečių teisėmis atvykę “Kauno autobusai“ (1/0).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 8:7). Vis dėlto, šeimininkai pasinaudojo namų sienomis, kur atitrūko nuo varžovų ( 13:7). “Kauno autobusams“ sunkiai sekėsi stabdyti jaunuosius saboniukus ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 22:9). Per likusį laiką „Sabonio KC“ išlaikė pranašumą savose rankose – 24:13.

Antrame kėlinyje “Kauno autobusai“ atsigavo po šalto dušo. A.Šukys smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir rezultatas lygus ( 24:24). Po minutės pertraukėlės tarp ekipų toliau vyko taškas į tašką kova ( 33:33). Likus žaisti tris minutes komandos apsikeitė tritaškiais metimais ir rezultatas po dviejų kėlinių lygus – 36:36.

Po ilgosios pertraukos “Kauno autobusai“ pasinaudojo šeimininkų klaidomis ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 41:46). Komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai nepavyko atitrūkti nuo varžovų . “Kauno autobusai“ pataikė keletą svarbių metimų, kur pranašumas išaugo iki dviženklio – 50:61.

Ketvirtą kėlinuką „Sabonio KC“ pradėjo „sausa“ atkarpa, bet iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 56:66). Laikas mažėjo, o „Kauno autobusai“ išlaikė pranašumą ( 62:73). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, kur svečių treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 67:73). Po pertraukėlės svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:86.

Po laimėtų rungtynių „Kauno autobusų“ ekipos treneris, A.Juodelis, kalbėjo:“Pirmas kėlinys visada mums sunkus būna. Džiaugiuos, kad pavyko antrame kėlinyje išlyginti rezultatą, o trečiame kėlinyje pasiekti 11 taškų pranašumą. Paskutiniame kėlinyje, tiesiog, išsaugojom pranašumą. Norėčiau išskirti A.Šukį, kuris pataikė tris tritaškius metimus.“

Sabonio KC: Julius Daugėla – 25 tšk., Justas Sakalauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Benas Survila Bagdonavičius – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno autobusai: Mantas Lauraitis – 18 tšk., Evaldas Dainys – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Čerkunovas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Andrius Šukys – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Karolis Skadas – 12 tšk., Tomas Rakauskas – 12 tšk.

20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)