BK Centre vs DNC Sports Fairy & United (65:107)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą.

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 1377

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "DNC Sports Fairy & United" ir svečiuose žaidę "BK Centre" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "DNC Sports Fairy & United" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (23:4). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau demonstravo geresnį krepšinį, kuris leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (36:55). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "DNC Sports Fairy & United" toliau didino skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:107).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "DNC Sports Fairy & United" ekipos pelnytais taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "BK Centre" ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:2). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko surengti spurtą – (11:2) ir pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (15:4). Antroje kėlinio dalyje svečiai daugiau nepelnė nė taško, patys leido šeimininkams pelnyti 8 taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:4).

Antrasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista "DNC Sports Fairy & United" ekipos atkarpa, po kurios sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 17 taškų – (38:11). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (17:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:55).

Trečią kėlinį kiek neįprastai geriau pavyko pradėti "BK Centre" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pavyko laimėti atkarpą – (5:12) – (60:27). Antroje kėlinio dalyje "DNC Sports Fairy & United" vėl atsitiesė, surengė sėkmingą spurtą – (17:9) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (36:77),

Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. Komandos didesnį dėmesį ėmė skirti puolimui, nei gynybai, ko pasakoje paskutinis kėlinys buvo rezultatyviausias abiems ekipoms. Rungtynės baigėsi rezultatu – (107:65).

BK Centre: Pavel Kirilenko – 17 tšk., Stas Pedos – 14 tšk. (10 atk. kam.), Denis Malinauskas – 12 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Ignas Grigaravičius – 27 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Dainius Bakanas – 23 tšk., Paulius Valentukonis – 22 tšk. (21 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 19 tšk. (9 rezult. perd.)

„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)“DNC Sports Fairy & United” trečiose pusfinalio rungtynėse užtikrintai žengė į „Sporto fėja“ A lygos finalą (2017 gegužės 23 d., antradienis, 22:36 val.)