Acme vs Telia (97:96)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme“ nesustabdė „Telia“ lyderio, bet tai nesutrukdė iškovoti pergalės (97:96)

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 16:34 val., peržiūros: 555

Sekmadienį, lapkričio 12-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų ,,Acme" ir svečių ,,Telia" komandos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai, o „Telia“ susitikimą pradėjo trim taikliais S. Banaičio tritaškiais (12:12). Kėlinio pabaigoje S.Banaitis ir toliau mėtė taiklius tritaškius metimus, o „Acme“ nerado tinkamo gynėjo kuris galėtų jį sustabdyti. Nuaidėjus pirmojo kėlinio sirenai S.Banaitis jau buvo pataikęs 7 tritaškius metimus, o rezultatas švieslentėje rodė (23:29) „Telia“ naudai.

Antrajame kėlinuke „Acme“ pradėjo spausti varžovus ir sugebėjo kėlinio viduryje perimti iniciatyvą (34:33). „Acme“ ir toliau bėgo nuo varžov tačiau S.Banaitis vėl priminė apie save ir po jo dviejų taiklių tritaškių metimų pavyko kiek sušvelninti skirtumą (52:41).

Trečiajame ketvirtyje „Telia“ komanda pavargo, nes į rungtynes susirinko tik penkiese ir kėlinio viduryje paleido varžovus rezultatu (76:50). Nuaidėjus trečiojo kėlinio sirenai „Acme“ ir toliau išlaikė solidų pranašumą (86:67).

Ketvirtam kėlinuke parodė, kad dar turi jėgų ir sugebėjo spurtuoti rezultatu 4:21 ir tas leido pavyti varžovus (90:88). Likus žaisti iki rungtynių pusei minutės „Telia“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (95:96). „Acme“ komandos žaidėjas D.Abramavičius pataikė dvitaškį metimą ir persverė rezultatą savo naudai, o „Telia“ komandos ataka buvo nesėkminga ir pergalę šventė „Acme“ 97:96 (23:29, 29:12, 34:26, 11:29)

„Acme“ komandos treneris R. Vanagas:

Pergalę lėmė sekmė, suoliukas ilgesnis buvo, energijos daugiau, bet nusiteikimo pritrūko komandai, kad pergalė būtų lengviau iškovota.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)