Telia vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (93:57)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 854

Lapkričio 20 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Telia“ priemė svečius „Kauno MTTC ‒ Smart Team“. Iki šių rungtynių abi komandos turėjo po keturis pralaimėjimus ir kovojo dėl pirmos pergalės sezone.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Telia“ (11:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (14:6). „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ puolimas užstrigo, o „Telia“ pelnė 20 taškų be atsako (34:6).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Telia“, bet „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ atsakė dviem taikliais metimais (39:11). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Septintą minutę komandas skyrė 26 taškai (45:19. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 28 taškai (53:25).

Įpusėjus trečiai trečio kėlinio minutei komandas skyrė 29 taškai (59:30). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (59:35). Aštuntą minutę rezultatas buvo 62:39, o vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Telia“ (70:39). Kėlinį taikliu dvitaškiu baigė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (70:41).

Ketvirtą kėlinį taikliu metimu pradėjo šeimininkai, o vėliau šešis taškus be atsako pelnė svečiai (71:47). Vėliau komandos žaidė lygiai, o šeimininkų persvara vėl sparčiai pradėjo didėti devintą minutę, kai spurtą pradėjo „Telia“. Jie pelnė septynis taškus be atsako (89:54). Rungtynės baigėsi rezultatu 93:57. „Telia“ iškovojo pirmą pergalę, o „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ pralaimėjo penktą kartą.

„Telia“ treneris S.Banaitis: „Abi komandos buvome lentelės apačioje. Iškovojome gan lengvą pergalę, džiaugiamės iš tikro. Neliksime paskutiniai grupėje. Po gerai sužaisto pirmo kėlinio atsipalaidavome, pamatėme, kad turime didelę persvarą, lošėme savo malonumui ir iškovojome tikrai lengvą pergalę.“

„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.) Kauno MTTC ‒ Smart Team namuose gavo pamokų nuo Acme (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)