Alaina & Limobus vs Telia (73:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 688

Vasario 19 dieną, 21:15 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Alaina – Limobus” (šeimininkai) „Telia“ (svečiai). Nors ir šeimininkai visas rungtynes turėjo solidų pranašumą, runtynės vis tiek buvo įtemptos. Svečiai įvairiais būdais stengėsi priartėti, tačiau pergalę šventė „Alaina – Limobus“. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:66 (19:12, 24:18, 16:15, 14:21).

Pirmajame kėlinyje geriau startavo šeimininkų komanda, kuri buvo energinga abiejose aikštelės pusėse. Tuo tarpu svečiai pradėjo kiek pasimetę ir nesusikaupę. Tad „Alaina – Limobus“ pavyko susikrauti 7 taškų persvarą (19:12). Antrajame kėlinyje komandos tvirtai surėmė pečius, svečiai ne kartą priartėjo prie varžovų. Komandos žaidė komandiškai, gausiai dalinosi kamuoliais su komandos draugais, tačiau kėliniui baigiantis šeimininkai atitrūko nuo priešininkų ir įgijo 13 taškų pranašumą (43:30).

Antroje rungtynių pusėje komandos pradėjo kliautis individualiais veiksmais. Svečiai stengėsi prisivyti priešininkus desperatiškais tolimais metimais, kurie sunkiai pasiekdavo tikslą, tuo tarpu šeimininkai labiau kliovėsi sėkmingais prasiveržimais ir pavyko išlaikyti 14 taškų pranašumą (59:45). Tačiau ketvirtajame kėlinyje komandos prarado savikontrolę, žaidime įsivyravo chaosas. Komandos keitėsi netaikliais metimais, tačiau svečiams neblogai sekėsi kartoti metimus puolime, kas leido šiek tiek prisivyti varžovus. Tačiau šeimininkams pavyko išlaikyti persvarą savo naudai ir šventė pergalę rezultatu (73:66).

​“Alaina – Limobus“ komandos treneris V.Čypas: „​Manau, jog mūsų žaidime buvo mažiau chaoso, nors gale įsivėlėme į nežinau ką. Gal šiek tiek geriau užpuolėme, tas ir lėmė pergalę. Labai noriu padėkoti ištikimiems sirgaliams, kurie palaiko mus kiekvienas rungtynes“.

Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)