Rimo & Patikima linija vs Telia (67:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 682

Sekmadienį, vasario 4 – ąją dieną Garliavos Jonučių gimnazijos salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, G pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeiminikų – „Rimo & Patikima linija“ ir svečių – „Telia“. Svečiai jau pirmoje rungtynių dalyje sugebėjo nutolti, per likusį laiką jiems beliko tik išlaikyti saugią distanciją. Nors „Rimo & Patikima linija“ labai stengėsi, bet neprilygo varžovams, kurie laimėjo susitikimą rezultatu – 67:78 (11:34, 17:16,19:15,20:13).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad „Telia bandys išnaudoti savo pranašumą greitomis atakomis. Ši svečių taktika puikiai veikė, skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis.„Telia“ paleido varžovus tolyn, nors antrame kėlinuke komandos žaidė lygiai, bet šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą savo pusėje – 28:50.

Po ilgosios pertraukos „Telia“ demonstravo komandinį žaidimą ir pranašumas išaugo iki 20 taškų ( 40:60). Likus žaisti tris minutes šeimininkai niekaip nepavyko susitvarkyti su gynyba, o svečiai toliau žaidė lyg ant bangos – 47:65.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir finalinė sistema skelbė „Telia“ iškovojo pergalę, rezultatu – 67:78.

„Telia“ komandos treneris S.Banaitis: Mūsų pergalę lėmė didesnis noras laimėti. Nors pirmoje rungtynių pusėje pataikėme savo, kaip sakoma laisvus mėtimus, pabėgom, bet po to varžovai prisivijo ir gavosi ant galo atkakli kova.

Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)