Slepikas Motorsport vs Telia (81:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66)

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 845

Gruodžio 17 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Slepikas Motorsport“ susitiko su svečiais „Telia“

Pirmąjį kėlinuką taikliu tritaškiu pradėjo „Telia“, tačiau šeimininkai greitai persverė rezultatą (16:11). Vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų ir po pirmojo kėlinuko pirmavo šeimininkai (20:17).

Antrąjame kėlinuke komandos ir toliau žaidė apylygiai ir neivienai komandai nepavyko atitolti (26:26). Visgi taikliu dvitaškiu „Telia“ išsiveržė ir po dviejų kėlinukų rezultatas jau buvo jų pusėje (34:36)

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sugebėjo spurtuoti 16:2, kas jiems leido po trijų kėlinukų jau tūrėti solidžią persvarą (65:47)

Ketvirtajame kėlinuke svečiai dar bandė vytis, bet į kiekvieną jų taiklų metimą šeimininkai atsakydavo tuo pačiu, todėl pergalę šventė „Slepikas Motorsport“ rezultatu 81:66 (20:17, 14:19, 31:11, 16:19). Jiems tai buvo aštuntoji pergalė iš devynių galimų.

„Slepikas Motorsport“ komandos žaidėjas P.Čerkauskas:

Komandos pergalė lėmė atsarginių žaidėjų indėlis, aktyviai gynėmes ir džiugu, kad šiandien atsarginiai gavo progą pasižaist.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)