Bitdefender ‒ Altacom vs Pastolinis (66:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 817

Vasario 5 dieną, 20:40 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Bitdefender ‒ Altacom“ (šeimininkai) ir „Pastolinis“ (svečiai). Po gana permainingos kovos rungtynių pradžioje „Pastolis“ sugebėjo pabėgti tolyn per maždaug 10 taškų atstumą. Nors vėliau ir vyko lygi kova, bet šeimininkai niekaip negalėjo panaikinti savo atsilikimo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 66:76 (24:22, 16:26, 13:13, 13:15).

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ žaidėjai ir iš karto privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Nuo to momento atsigavo ir svečiai, o abi komandos žaidė gana rezultatyvų, greitą ir lygų žaidimą. Vis tik antrame kėlinuke „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda ėmė strigti, o „Pastolinis“ pabėgo tolyn. Svečius į priekį išvedė vieną po kito tolimus metimus pataikęs D.Gervickas, o jo komanda po dviejų kėlinukų buvo priekyje rezultatu 40:48.

Po ilgosios pertraugos svečių pranašumas užstrigo ties maždaug 10 taškų riba. Dabar abi komandos jau žaidė taškas į tašką, bet rezultatyvumas žymiai suprastėjo. Žaidėjų taiklumas dingo, padaugėjo chaoso, klaidų, o „Bitdefender ‒ Altacom“ niekaip nesugebėjo pagauti nutolusių varžovų. Ketvirtojo kėlinuko metu šeimininkams labai nesisekė, komanda prametė daugybę metimų iš patogių padėčių, prarado vieną kamuolį po kito, tad „Pastoliniui“ nebuvo sunku išlaikyti turimą persvarą ir išlaukti pelnytos pergalės 66:76.

Giedrius Liutkevičius („Bitdefender ‒ Altacom“):

„nervingos rungtynės, šiandien prametėme labai daug gerų metimų, padarėmė per daug klaidų“.

„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Alaina & Limobus“ nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (63:53) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:28 val.) Plastena priversta pripažinti Bitdefender ‒ Altacom pranašumą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)