Kauno technologijos universitetas vs Telia (86:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:39 val., peržiūros: 867

Sausio 28 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Telia“ komandą. „Kauno technologijos universitetas“ buvo iškovoję šešias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Telia“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir dešimt pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje du iš eilės tritaškius pataikė „Telia“ (0:6). Įpusėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (3:6). Vėliau geresnę atkaropą sužaidė „Kauno technologijos universitetas“ ir įpusėjus pirmai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 11:8. Prasidėjus antrai kėlinio pusei be klaidų gynėsi svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako (14:18). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Telia“, kurie padidino persvarą iki aštuonių taškų (16:24).

Antro kėlinio pradžioje pirmi taškus pelnė „Kauno technologijos universitetas“, bet tai svečiai atsakė devyniais taškais be atsako (18:33). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkai sumažino varžovų persvarą iki dešimties taškų (28:38). Kėlinio pabaigoje „Kauno technologijos universitetas“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (36:42)

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (40:42). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Telia“. Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmą kėlinio pusę komandas skyrė keturi taškai (45:49). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Kauno technologijos universitetas“ pelnė septynis taškus be atsako (52:49). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius rezultatas buivo lygus (58:58).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė vienas taškas (65:64). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (72:64). Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai, o vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“. Šeimininkai išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 86:70. „Kauno technologijos universitetas“ iškovojo septintą pergalę, o „Telia“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Kauno technologijos universitetas“ treneris R.Krušinskas: „Nesitikėjome, kad varžovai taip sėkmingai pataikys tritaškius. Jiems sekėsi ir tai nulėmė, kad rungtynės vyko apylygiai. Pabaigoje varžovai pavargo, o mes perėmėme iniciatyvą ir laimėjome.“

„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)