Kesko Senukai vs Pastolinis (59:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 20 d., Antradienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“

2018 kovo 20 d., Antradienis, 20:50 val., peržiūros: 867

Antradienį A.Sabonio KC salėje įvyko Įmonių lygos antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kesko Senukai" ir svečių teisėmis atvykę "Pastolinis". Pirmajame susitikime "Kesko Senukai" įveikė varžovus po atkaklios kovos.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir abi komandos kovojo dėl kiekvieno taško, tačiau "Kesko Senukai" pasinaudojo varžovų klaidomis, kur įgijo pranašumą. "Pastoliniui" krepšys tarsi buvo užsirišęs ir šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą savose rankose ( 11:6). Antrą kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 5:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, "Kesko Senukai" paskutinėmis sekundėmis susigrąžino lyderio vaidmenį - 31:30.

Po ilgosios pertraukos "Kesko Senukai" toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 42:34). Po minutės pertraukėlės ("Pastolinio") svečiai niekaip neatrado savojo žaidimo, bet kėlinuko pabaigoje "Kesko Senukai" atsipalaidavo gynyboje ir "Pastolinis" sušvelnino skirtumą iki trijų taškų. Ketvirtame kėlinyje svečiai smeigė tris tritaškius paeiliui , kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir nugalėtojas išaiškėjo tik ketvirčio pabaigoje. "Pastolinis" ,tiesiog, geriau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje. "Kesko Senukai" buvo bejėgiai prieš svečių komandinį puolimą. Galutinis rezultatas – 59:69 (11:6, 20:24, 21:16, 7:23)

„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)