Ryterna vs Telia (124:45)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ pervažiavo „Telia“

2017 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 00:02 val., peržiūros: 765

Trečiadienį, lapkričio 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Ryternos“ bei svečių „Telios“. Jau nuo pat pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai demonstravo tiesiog nuostabų žaidimą puolime bei gynyboje, o skirtumas tarp komandų darėsi kuo toliau, tuo labiau nepadorus.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir sužaidus ne pilną pusę ketvirčio, komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo atkarpą 12:0. Per likusią kėlinio dalį „Ryternai“ pavyko dar šiek tiek atitolti nuo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 33:15. Antrajame kėlinyje „Ryterna“ visiškai dominavo. Jie pelnė net 31 tašką ir nepraleido nei vieno į savo krepšį! Sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir „Telia“ ekipa, tačiau vaizdo aikštelėje tai per daug nekeitė, kadangi jie sukrapštė vos penkis taškus per šį kėlinuką. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo triuškinantis – 71:20.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. „Ryternos“ ekipa gynyboje taip stipriai nesistengė, o tai leido svečiams sužaisti padorų kėlinį puolime. Visgi, jų gynyba ir toliau buvo tragiška ir aikštelės šeimininkai nenustojo bėgti nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 98:34. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. „Ryterna“ kad ir kokiu penketu bežaisdama, vis tiek sugebėdavo tolti nuo savo varžovų. Ta pati istorija buvo ir šio ketvirčio metu. Galiausiai „Ryterna“ iškovojo pergalę nepagarbiu skirtumu, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 124:45.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):
“Net nežinau ką pasakyti. Nesinorėjo tiek skriausti varžovų. Manau, kad mūsų patirtis yra didesnė šiai dienai ir tiesiog užjaučiu varžovus“.

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)