Elektromontuotojas vs SK „Neveronys“ (66:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1523

Kovo 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius SK „Neveronis“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Neveronių“ sąskaitoje buvo trylika pergalių ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė „Elektromontuotojas“. Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Neveronys“ (5:3).Trečią minutę, po aštuonių be atsako pelnytų taškų svečiai buvo priekyje (7:11). Septintą minutę komandas skyrė tik du taškai (13:15). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (19:15). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Neveronys“, kuriem pavyko įgyti vieno taško persvarą (21:22).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu (23:22). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Neveronys“ (23:33). Baigiantis pirmai kėlinio pusei varžovų spurtą nutraukė „Elektromontuotojas“ (26:33). Septintą minutę komandas skyrė šeši taškai (29:35). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Neveronys“ (29:35). Po devynių taškų be atsako „Neveronys“ turėjo 15 taškų pranašumą (29:44).

Trečio kėlinio pradžioje „Elektromontuotojas“ pelnė penkis taškus be atsako (34:44). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (38:46). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (38:53). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Neveronys“, kurie sužaidus tris kėlinius pirmavo rezultatu 45:62.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (49:68).Trečią minutę spurtą pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė aštuonis taškus be atsako (57:68). Septintą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (60:79). Rungtynių pabaigoje svečiai persvarą išlaikė (66:87). „Neveronys“ pasiekė keturioliktą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo devintą kartą.

„Neveronių“ treneris T. Žvirblis: „Nepilnos sudėties šiandien susirinko tiek varžovai, tiek mes. Mums šios rungtynės nieko nelėmė, todėl žaidėme atsipalaidavę savo malonumui.“ Paklaustas, apie tolimus taiklius metimus, T. Žvirblis atsakė: „Pramečiau pradžioje kelis metimus. Kaip komandos draugai sakė, per laisvas buvau. Gale rungtynių pataikiau, bet varžovai nelabai gynėsi. Pas varžovus nebuvo pagrindinio žaidėjo M. Nenartavičiaus, mums kažkiek lengviau po krepšiu buvo. Aišku ir pas mus nebuvo žaidėjų...“

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 17 tšk., Arnas Gilius – 16 tšk., Vilius Sutkus – 12 tšk.

SK „Neveronys“: Vytautas Žvirblis – 28 tšk., Giedrius Bartkus – 19 tšk. (13 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 18 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.), Aurimas Švelnys – 14 tšk.

SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)