Elektromontuotojas vs SK „Neveronys“ (51:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 1701

Sausio 4 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Neveronis“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs penkias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėjęs. „Neveronių“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo 5:5. Netrukus du iš eilės dvitaškius pataikė „Elektromontuotojas“ (7:5). Po svečių minutės pertraukėlės pasipylė jų taiklūs tolimi metimai. Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (17:9), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (14:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis „Neveronys“ pamažu didino persvarą. Ketvirtą minutę „Nveronių“ pranašumas padidėjo iki 10 taškų (15:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (24:32). Paskutinėmis kėlinio minutėmis puikiai žaidė „Neveronys“, kurie didino pranašumą. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (27:43).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Ketvirtą minutę komandas skyrė 16 taškų (31:47). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (31:52). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 18 taškų (38:56).

Po ilgosios pertraukos du taškus baudos metimais pelnė „Elektromontuotojas“. Į tai „Neveronys“ atsakė trim taikliais metimais (40:62). Vėliau persvara augo svečių naudai. Aštuntą minutę skirtumas pasiekė 30 taškų (46:76). Prasidėjus devintai minutei du taškus pelnė „Elektromontuotojas“ (48:76). Rungtynių pabaigoje skirtumas padidėjo iki 30 taškų (51:81). „Neveronys“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo penktą kartą.

„Neveronių“ komandos treneris V.Žvirblis: „Geras nusiteikimas buvo šiandien, gerai žaidėme gynyboje. Leidome įmesti varžovų lyderiui Nenartavičiui daug taškų, bet kiti žaidėjai įmetė jų tikrai nedaug. Žaidėme komandiškai, o pas varžovus buvo daugiau vyresnio amžiaus žaidėjų. Mes stengėmės žaisti greitai, bėgti. Pavyko užbėgti, įmesti. Antrame kėlinyje tikriausiai perlaužėme rungtynes ir padarėme spurtą. Per pirmus du kėlinius praleidome tik 27 taškus, tai manau gynėmės gerai.“

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 22 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 9 tšk., Marius Ivaškevičius – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Aurimas Švelnys – 14 tšk., Justas Ališauskas – 9 tšk.

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)