KK „Garliava“ vs SK „Neveronys“ (53:86)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 1615

Lapkričio 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose dvi pergales ir du pralaimėjimus sąskaitojke turintys aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė dvi pergales ir vieną pralaimėjimą turinčius SK „Neveronis“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Neveronys“, kurie sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 2:12. „Garliava“ pamažu vijosi varžovus ir sužaidus šešias minutes komandas skyrė šeši taškai (9:15). Devintą minutę svečių persvara padidėjo iki 13 taškų (9:22). Solidžią persvarą „Neveronys“ išlaikė iki kėlinio pabaigos (14:28).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (17:30). Vėliau baudų metimais svečių persvara padidėjo iki 17 taškų (17:34). Komandos žaidė lygiai, o „Neveronys“ išlaikė solidžią persvarą. Likus keturiom minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (19:34). Dar po dviejų minučių svečių persvara aptirpo iki 11 taškų (27:38). Per likusį laiką „Neveronys“ išlaikė 11 taškų persvarą (31:42).

Trečio kėlinio pradžioje devynis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (31:51). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Garliava“ (34:51). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais (38:56). Nerezultatyviai vykusioje antroje kėlinio dalyje puikiai gynėsi „Neveronys“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (38:66).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje persvara toliau augo „Neveronių“ pusėje. Septintą minutę komandas skyrė 35 taškai (43:78). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, o rungtynės baigėsi triuškinama „Neveronių“ persvara (53:86). „Neveronys“ pasiekė trečią pergalę, o „Garliava“ pralaimėjo trečią kartą.

„Neveronių“ treneris E.Jurgaitis: „Manau šiandien pergalę lėmė didesnis individualus meistriškumas. Šiandien beveik visi susirinkome, tiesiog pasižaidėme ir tiek. Stengėmės žaisti greitai, pataikėme savus metimus ir laimėjome.“

KK „Garliava“: Gytis Jankauskas – 19 tšk., Artūras Kaminskas – 11 tšk., Vytautas Bereiša – 9 tšk.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Bartkus – 16 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Žvirblis – 14 tšk.

SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)