BC „Boom“ vs Laipsniai (88:55)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1562

Pirmadienį, vasario 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Boom“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimą visų rungtynių metu, kol galiausiai įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę. 88:55 (21:13, 23:10, 20:14, 24:18).

Jau pačioje rungtynių pradžioje sėkmingiau startavę aikštės šeimininkai kiek atitrūko, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę „Laipsniai“ sumažino deficitą iki minimumo. Vis tik, ir toliau apsukų nemažinę BC „Boom“ krepšininkai vėl spurtavo ir iki kėlinuko pabaigos susigrąžino aštuonių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų gretose sužibėjo ir keturis tolimus metimus pataikė A.Jančius, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išsaugo iki devyniolikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir toliau nežymiai geriau atrodę BC „Boom“ įgijo 21-ieno taško persvarą. 44:23.

Po ilgosios pertraukos „Laipsniai“ ir toliau merdėjo, kuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą ir įgijo jau net 35-ių taškų pranašumą. Kiek vėliau atsigavę svečiai sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir iki kėlinuko pabaigos sumažinti atsilikimą iki 27-ių taškų. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, tačiau ir jame geriau pasirodė BC „Boom“ ekipos krepšininkai, ko pasekoje įsirašė į savo sąskaitą solidžią pergalę rezultatu 88:55.

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 26 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Algirdas Jančius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Simonas Ramanauskas – 16 tšk., Tadas Aleksandravičius – 11 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Laipsniai“: Aurimas Jurkšaitis – 22 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Palivanas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Artūras Jankevičius – 11 tšk. (7 perimt. kam.)

BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)