Sparta vs BC „Boom“ (48:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1949

Antradienį, lapkričio 22 dieną, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Sparta" ir svečiuose žaidę BC „Boom" ekipos.

Rungtynes abi komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką ir nei viena komanda negalėjo įgyti didesnio pranašumo pirmoje pirmo kėlinio pusėje. Pirmoje kėlinio antroje pusėje šeimininkai „Sparta“ sėkmingai atakavo krepšį ir išsiveržė į priekį. Šeimininkai pataikė keletą svarbių tolimų metimų, kurie leido sėkmingai užbaigti kėlinį ir įgyti 7 taškų pranašumą (21:14).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, svečiams nepavyko priartėti prie šeimininkų. Visą antrąjį kėlinį didžiausias dėmesys buvo skirtas gynybai, todėl šis kėlinys nebuvo toks rezultatyvus kaip pirmasis. Po dviejų kėlinių rezultatu 34:28 pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos sužaidus vos tris minutes šeimininkai turėjo didžiausią pranašumą prieš BC „Boom“ komandą - 44:30. Svečių treneris paprašė minutinės pertraukėlės, kad sustyguotų išsibalansavusį savo komandos žaidimą ir vėl leistų komandai sugrįšti kovoti dėl pergalės. Trečiąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė BC „Boom“ krepšininkai, kurie sumažino pranašumą iki 5 taškų (46:41).

Ketvirtame kėlinyje vyko kova dėl kiekvieno kamuolio ir nei viena komanda nenorėjo lengvai pasiduoti. Šeimininkams ketvirtasis kėlinys buvo tarsi košmaras, per kurį jie pelnė vos 2 taškus, tuo tarpu BC „Boom“ ekipa įmėtė 11 taškų. Kova buvo sunki ir atkakli iki paskutinio rungtynių švilpuko, tačiau „Sparta“ komandai teko pripažinti BC „Boom“ pranašumą šiose varžybose. Rungtynių rezultatas 48:52.

Po laimėtų varžybų BC „Boom“ treneris Laisvydas Gudaitis - „Šiandien mūsų pagrindinis ginklas buvo tai: pagerinome gynybą antroje pusėje, daugiau kontaktinio krepšinio. Mes esame greitesni negu jie, bet salė buvo labai slidi, todėl mums nepavyko išnaudoti tokio pranašumo, o ir pataikymas neįspūdingas, komanda kovojo iki galo ir šventėme sunkią pergalę.“

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 24 tšk., Tomas Šorius – 8 tšk., Šarunas Sobolis – 5 tšk. (9 atk. kam.).

BC „Boom“: Andrius Urmulevičius – 20 tšk. (6 atk. kam.), Algirdas Jančius – 10 tšk. (7 atk. kam., 2 rezult, perd.), Dovydas Juknevičius – 10 tšk.,

BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Spartai“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 21:04 val.)BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 17:08 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)