BC „Boom“ vs KMAIK (70:67)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 1713

Antradienį, vasario 21 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos BC „Boom“ bei svečių „KMAIK“. Pirmajame kėlinyje kur kas tvirčiau atrodė svečių ekipa, kuri buvo susikrovusi solidų dviženklį pranašumo, tačiau jo jau nebeliko po pirmojo kėlinio. Vėliau šeimininkai pradėjo po truputį perimti iniciatyvą į savo rankas, o lemiamu momentu sėkmingai užpuolę, iškovojo sudėtingą pergalę.

Pirmąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „KMAIK“ ekipa, kuri spurtavo 2:8. Po dar kelių atakų, svečių ekipos pranašumas šoktelėjo jau iki dvylikos taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko daugmaž vienodas. Visgi, ketvirčio pabaigoje įsižaidusi BC „Boom“, dviejų minučių atkarpą laimėjo 9:0 ir priartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:21. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gan apylygiai ir ne itin rezultatyviai. Ekipos apsikeitė keliomi sėkmingomis atakomis ir „KMAIK“ ekipai vis pavykdavo išlaikyti šiokį tokį pranašumą. Vėliau BC „Boom“ ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą ir persverti minimaliai savo naudai, tačiau kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė svečių ekipa. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:32.

Trečiasis kėlinukas buvo rezultatyvus ir tai atsispindėjo rezultate. Ketvirčio pradžioje kur kas geriau sekėsi šeimininkų ekipai, kurie ketvirtį pradėjo 15:4 spurtu ir sužaidus pusę kėlinuko, turėjo jau 10-ies taškų pranašumą. Visgi, po poros minučių, A. Petrausko ir J. Navacko pastangomis, „KMAIK“ ekipa grįžo į rungtynes ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė BC „Boom“ ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 56:50. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje komandos ir toliau žaidė gan apylygiai, tačiau mažais žingsneliais artėjo „KMAIK“ ekipa, kuri sužaidus pusę ketvirčio sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Vėliau komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, o likus žaisti kiek daugiau nei minutei, taiklų tolimą metimą pataikė D.Jurkevičius ir leido savo ekipai įgyti septynių taškų atotrūkį. Vėliau, A.Petrauskas pelnė keturis taškus paeiliui, o svečiai apsigynė nuo šeimininkų atakos ir turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Visgi, jų paskutinė ataka pasibaigė prarastu kamuoliu, o sunkią pergalę šiandien šventė BC „Boom“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 70:67.

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 23 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Dovydas Jurkevičius – 17 tšk., Tadas Aleksandravičius – 11 tšk., Aurimas Stanevičius – 11 tšk.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 28 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Jonas Navackas – 22 tšk. (14 atk. kam.), Eimantas Keleris – 8 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 17:08 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)