BC „Boom“ vs Kauno liberalai (58:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį

2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 1321

Balandžio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Tpo Sport“ pirmenybių antros aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai BC „Boom“ priemė svečius „Kauno liberalus“. Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 63:76 buvo laimėję „Boom“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau iniciatyvą perėmė „Kauno liberalai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (2:12). Septintą minutę „Boom“ nutraukė varžovų spurtą ir pelnė penkis taškus be atsako (7:12). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (8:15).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, keitėsi taikliais metimais (12:21). Penktą minutę tritaškį pataikė „Boom“, bet „Kauno liberalai“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (15:26). Aštuntą minutę „Kauno liberalų“ persvara buvo padidėjusi iki 13 taškų (17:30). Visgi kėlinį geriau užbaigė „Boom“, sumažinę varžovų persvarą iki devynių taškų (23:32).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (25:34). Vėliau „Boom“ pamažu vijosi varžovus. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik trys taškai (31:34). Antra kėlinio pusė vyko itin nerezultatyviai. Iš pradžių dvitaškį pataikė „Kauno liberalai“, o vėliau į tai dviem taikliais metimais atsakė “Boom“ (33:36).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos pelnė po dvitaškį, o vėliau net 11 taškų be atsako pelnė „Boom“ (46:38). Vėliau komandos žaidė lygiai, „Boom“ neleido varžovams priartėti. Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (52:44). Per likusį laiką „Boom“ gynėsi be klaidų, o patys taškus rinko baudų metimais (58:44). Ketvirtfinalyje „Boom“ susikaus su „Garliava“ arba „Technoera“.

„Boom“ treneris L.Gudaitis: „Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme, lyg būtume išsigandę. Gal todėl, kad mūsų pagrindinis įžaidėjas į rungtynes atėjo sergantis. Pradžioje neleidome jam daug žaisti, taupėme, o kai nėra įžaidėjo aikštėje geras žaidimas nevyksta. Galiausiai jį išleidome į aikštę, norėjome pergalės. Vaikinai atsigavo, kai pamatė, kad disciplina yra ir gynyboje ir puolime. To pasekoje perėmėme iniciatyvą, kurią buvome praradę ir išlaikėme ir rungtynių galo.“

BC „Boom“: Algirdas Jančius – 16 tšk., Dovydas Jurkevičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Mitkus – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Adewole Waheed Lawal – 11 tšk.

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 17 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Balkus – 12 tšk., Gytis Rūkas – 10 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:24 val.)