BC „Straight“ vs BC „Boom“ (55:83)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 1656

Antradienį, lapkričio 29 dieną, Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Straight“ ir svečių BC „Boom“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečiai neleido priešininkams net pagalvoti apie pergalę ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:83 (10:29, 11:19, 16:15, 18:20).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių BC „Boom“ rėmėsi greitu puolimu, ko pasekoje skirtumas tarp komandų iškart sparčiai augo. Tik kelis taškus per pirmas penkias minutes surinkę aikštės šeimininkai leido varžovams įgyti dvidešimties taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke kiek atsigavę BC „Straight“ ekipos žaidėjai šiek tiek sumažino deficitą, tačiau likusį laiką iki ilgosios pertraukos žymiai geriau išnaudoję svečių žaidėjai skirtumą tarp komandų padidino iki 27-ių taškų. 21:48.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę BC „Straight“ ekipos krepšininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai sugebėjo susigrąžinti turėtą pranašumą. Vis tik, ir toliau nežymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai laimėjo trečią ketvirtį bei nežymiai sušvelnino atsilikimą. Nepaisant to, BC „Boom“ visus reikalus galutinai išsprendė paskutinės rungtynių dalies pradžioje, kada galutinai atitrūko ir įgijo 41-ieno taško persvarą. Rungtynes rezultatyviai ir sėkmingai užbaigę šeimininkai ženkliai sumažino deficitą, tačiau tas nieko nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi BC „Boom“. 55:83.

BC „Straight“: Tomas Laucevičius – 20 tšk. (6 perimt. kam.), Raimondas Viskantas – 14 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 8 tšk.

BC „Boom“: Algirdas Jančius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Dovydas Jurkevičius – 18 tšk., Andrius Urmulevičius – 12 tšk., Tadas Aleksandravičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnas Vedegys – 10 tšk.

BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)