Laipsniai vs Grizliai (79:100)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:40 val., peržiūros: 1392

Pirmadienį, vasario 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių „Grizlių“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję šeimininkai iškart atitrūko, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir po ilgosios pertraukos driokstelėję „Grizliai“ į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę. 79:100 (25:30, 23:13, 19:24, 12:33).

Rungtynes taikliais tritaškiais pradėję „Laipsniai“ iškart atitrūko, tačiau ilgai nesnaudę svečių krepšininkai taip pat sužaidė sėkmingą atkarpą ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau iš toli geriau atakavę aikštės šeimininkai šiek tiek atitrūko, bet kėlinuką geriau užbaigę „Grizliai“ įgijo penkių taškų persvarą. Antrame kėlinuke praktiškai visą laiką dominavę „Laipsniai“ sugebėjo perimti iniciatyvą bei iki ilgosios pertraukos pradžios įgyti penkių taškų persvarą. 48:43.

Po ilgosios pertraukos „Grizliai“ nieko nelaukė ir surengė spurtą 6:21, kurio dėka ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Vis tik, taip lengvai nusileisti neketinę aikštės šeimininkai iki kėlinuko pabaigos sugebėjo rezultatą išlyginti. Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje visus klausimus išsprendė dar vienas „Grizlių“ spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki net iki 25-ių taškų. Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o pergale džiaugėsi svečių krepšininkai. 79:100.

„Laipsniai“: Saulius Banaitis – 23 tšk., Marius Liepa – 18 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 13 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Lukas Palivanas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Grizliai“: Vaidotas Gadliauskas – 28 tšk., Andrius Nanartonis – 18 tšk., Mantas Valatkevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Rytis Vainikevičius – 11 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd.), Paulius Čerkauskas – 11 tšk.

Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę SK „Neveronys“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:16 val.)