Ragai vs BC „Boom“ (49:81)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 1760

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Ragai“ (2/4) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“ (3/3) .

Rungtynės prasidėjo BC „Boom“ sausa atkarpa 5:0, tačiau „Ragai“ greitai susitvarkė su gynyba ir išlygino rezultatą. Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė trijų taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes BC „Boom“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose, o A.Stanevičius paskutinėmis sekundėmis smeigė tritaškį ir komandas skyrė 8 taškai – 12:20

Antrajame kėlinyje BC „Boom“ toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą. „Ragai“ klydo puolime, o svečiai pasinaudojo klaidomis , kur pelnydavo lengvus taškus ( 17:32). „Ragai“ niekaip nesurado priešnuodžio prieš varžovų greitas atakas ir prieš ilgąją petrauką turėjo 20 taškų pranašumą – 26:46.

Po ilgosios pertraukos „Ragai“ pradėjo spurtu 5:0 , tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų. Šeimininkai vis apmažindavo skirtumą, bet BC „Boom“ greitai sureaguodavo į varžovų atakas ( 37:58). Per likusį laiką tarp komandų skirtumas nepakito – 40:62.

Ketvirtame kėlinyje BC „Boom“ toliau įrodinėjo, kad jie yra šiandien verti pergalės. Likęs laikas buvo tik formalumas ir BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 49:91

Po laimėtų rungtynių BC „Boom“ ekipos treneris , L.Gudaitis, kalbėjo:“ Šiandien pergalę nulėmė didesnis meistriškumas. Susirinko nemažai mūsų, atlikome daug keitimų. Komanda gerai dirbo gynyboje, tačiau puolime prametėme nemažai metimų, bet atkovojome daug kamuolių. Ko pasakoje ir susikrovė triuškinantį pranašumą.“

Ragai: Viktoras Žukauskas – 17 tšk., Aivaras Liogė – 8 tšk. (11 atk. kam.), Arminas Sakalauskas – 7 tšk.

BC „Boom“: Dovydas Jurkevičius – 22 tšk., Algirdas Jančius – 13 tšk., Donatas Razulis – 11 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Aleksandravičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 17:08 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)