KMAIK vs Laipsniai (76:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 01:05 val., peržiūros: 1714

Sausio 31 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Šiose rungtynėse susigrūmė „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ ekipos. Nors didžiają rungtynių dalį rezultatas ir buvo apylygis, tačiau rungtynėms einant į pabaigą „Laipsnių“ ekipos patirtis bei fiziniai duomenys paėmė viršų, ko pasekoje „Laipsniai“ šventė pergalę rezultatu (76 – 91).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kur kas geresniu svečių žaidimu. Jau pirmojoje kėlinuko pusėje „Laipsniai“ išsiveržę į priekį rezaultatu (4-10), kėlinukui pagaunant pagreitį persvarą tik didino. Pirmam kėlinukui pasibaigus, svečiai pirmavo 11 taškų skirtumu (14 – 25).

Antrasis kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmąjam. Šį kartą iniciatyvą, bei geresnį žaidimą jau rodė „KMAIK’. Prie to nemažai prisidėjo Imantas Šturma pataikęs 3 tritaškius metimus. Šį kėlinuką „KMAIK“ ekipa laimėjo 9 taškų skirtumu (26-17) ir ilgosios pertraukos metu jau atsiliko vos 2 taškais (40 – 42).

Po ilgosios pertraukos, pirmosios kelios žaidimo minutės klostėsi tragiškai šeimininkams. Antrame kėlinuke sunkiai dirbę kad panaikinti turėtą deficitą, trečio kėlinio pradžioje jie visa tai išsvaistė. Jie nedelsiant leido svečiams atsiplėšti, bei vėl susigražinti dviženklį pranašumą. Nors antroji kėlinuko pusė „KMAIK“ ekipai klostėsi kiek geriau, tačiau kėlinukui pasibaigus komandas vis tiek skyrė 7 taškai (57 – 64).

Nors ketvirtojo kėlinuko pradžioje, šeimininkai dar bandė vytis varžovus, beja gana sėkmingai („KMAIK“ ekipa buvo sumažinusi deficitą vos iki 2 taškų), tačiau kėlinukui įsibėgėjus, „Laipsniai“ ėmėsi iniciatyvos ir visai pabėgo nuo savo varžovų. Vėl susigrąžinę dviženklį pranašumą, jie nesustojo ir varžyboms pasibaigus iškovojo pergalę 15 taškų skirtumu (76 – 91).

KMAIK: Arnas Petrauskas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Imantas Šturma – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Jonas Navackas – 18 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 27 tšk., Saulius Banaitis – 22 tšk., Artūras Jankevičius – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Žalys – 11 tšk.

„Laipsnių“ ekipos trenerio komentaras buvo trumpas:
„Nėra ką per daug čia ir pasakyti, susirinkom penkiese, gerai, kad neišsibaudavom“

„KMAIK“ treneris teigė:

„Na manau kažkiek veikia ketvirtadienio efektas, žaidėjai nesusirinko. Na, o šiaip šįkart priešininkai tiesiog buvo už mus greitesni, fiziškai stipresni, bei kiek gereni. Mūsų komandos gretose vos 3 žaidėjai su jais žaidė apylygiai, bet tryse juk rungtynių neištemps.“

Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Laipsniai“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)