Laipsniai vs Kėdainiai (76:103)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1725

Pirmadienį, sausio 16- ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „ALT“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų – „Laipsnių“ ir svečių „Kėdainių“ komandos.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 6:12. Visgi, savo žaidimo neradusi „Laipsnių“ komanda nesugebėjo priartėti (12:21). Šeimininkų spurtas 7:3 ketvirčio viduryje leido jiems prisivyti varžovus. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 5 taškai – 19:24.

Antrąjame kėlinyje šeimininkai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir ištirpdė „Kėdanių“ persvarą iki 3 taškų – 25:28. Antroje kėlinuko pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes po T. Lukoševičiaus dvitaškio „Kėdainių“ persvara tapo rekordinė – 27:41. „Laipsnių“ komanda besibaigiant antrajam kėliniui sugebėjo šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, tačiau ji vistiek išliko dviženklė – 37:49.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė – „Kėdainių“ krepšininkai ir toliau pirmavo bei kontroliavo rungtynes. Sužaidus tris minutes „Laipsnių“ komandos deficitas ištirpo iki 9 taškų (42:51), tačiau netrukus T.Lukoševičius pelnė 7 taškus iš eilės ir svečiai vėl džiaugėsi dviženkle persvara, kuri po trijų kėlinių buvo jau 21 taškas – 51:72.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir atitrūko nuo varžovų jau 30 taškų skirtumu (51:84). Komandos apsikeitė kėliomis tritaškių serijomis. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Kėdainių“ krepšininkas E.Stankus pelnė 100-ąją tašką – 62:101. Per likusį laidą svečiams dar pavyko kiek sumažinti savo deficitą, tačiau nuaidėjus finaliniai rungtynių teisėjo švilpukui „Laipsnių“ komanda turėjo pripažinti „Kėdainių“ pergalę 27 taškų skirtumu – 76:103. „Kėdainių“ krepšininkai pergalę padovanojo savo treneriui K. Zinkui.

Po rungtynių pakalbintas „Kėdainių“ komandos vyr. treneris K.Zinkus džiaugėsi, kad „Kėdainių“ krepšininkai visdar pavojingi iš už tritaškio linijos: „ Įsižeidėme, kad viename straipsnyje, kad mūsų komanda nepataiko tritaškių. Šiandien norėjome įrodyti, kad „Kėdainiai“ visgi pataiko tritaškius ir laimėjom lengvai.“

Laipsniai: Marius Liepa – 16 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Lukas Palivanas – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Kėdainiai (S): Tadas Lukoševičius – 23 tšk., Einoras Stankus – 21 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Auktumas Jakas – 15 tšk., Kęstutis Zinkus – 15 tšk., Audrius Lukauskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)