LazybuGuru.lt vs Laipsniai (54:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70)

2018 vasario 14 d., Trečiadienis, 00:24 val., peržiūros: 732

Antradienį, vasario 13d., Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „LazybuGuru.lt“ ir svečių – „Laipsniai“.

Rungtynių pradžioje „LazybuGuru.lt“ krepšinininkai laikėsi ir neleido varžovams nutolti, tačiau sustojus šeimininkų puolimui svečiai pirmąjį kėlinį užbaigė atakrpa 10:1 ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 8 taškais – 10:18. Antrąjame rungtynių kėlinyje kova vyko labiau apylygė, abi ekipos keitėsi taškais, tačiau baigiantis pirmosios rungtynių pusės sekundėms tritaškį smeigė „Laipsnių“ lengvasis krašto puolėjas A.Jankevičius ir svečiai padidino savo persvarą dar 1 tašku – 28:37.

Trečiąjį rungtynių kėlinį pilnai kontroliavo „Laipsniai“ leisdami šeimininkų ekipai pelnyti vos tik 9 kėlinio taškus. „LazybuGuru.lt“ krepšininkai į ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami 17 taškų deficitą – 37:54. Įpusėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui svečiai jau buvo susikrovę 23 taškų pranašumą, nors paskutiniąsias minutes geriau užbaigė šeimininkai, tačiau tai tik sušvelnino turimą deficitą, o „Laipsniai“ šventė pergalę rezultatu – 54:70 (10:18, 18:19, 9:17, 17:16).

„Laipsniai“ Artūras Jankevičius:

Gal daugiau keitemės, aišku mūsų vienas auktšaūgis prisirinko lengvų baudų, tačiau komandinis žaidimas susiklostė gerai, užpuolėm greitai, nebuvo chaotiško krepšinio ties tritaškiais.

„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)