LazybuGuru.lt vs Randeris (70:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42)

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 10:21 val., peržiūros: 824

Antradienį, lapkričio 7 dieną Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje vyko KKL „Švyturys GO“, C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „LazybuGuru.lt“ priemė svečius „Randeris“.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo šeimininkai, bet abiejų komandų žaidime buvo nemažai broko, dėl to kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus (5:5). Visgi „LazybuGuru.lt“ spurtavo ir po pirmojo kėlinuko rezultatas švieslentėje jau buvo jų naudai (17:10).

Antrajame kėlinuke komandos žaidė lygiai ir prabėgus 5 žaidimo minutėm rezultatas buvo (26:20) „LazybuGuru.lt“ naudai. VIsgi kėlinuką spurtu užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo dviženklis (33:23).

Trečiajame kėlinuke krepšinis ir toliau buvo klampus iš abiejų komandų, dėl to rezultatas kėlinuko viduryje buvo (40:30) šeimininkų naudai. Kėlinuką ir vėl geriau sužaidė „LazybuGuru.lt“ kurie po trijų kėlinukų susikrovė 16 taškų persvarą (52:36)

Ketvirtajame kėlinuke pasipylė labai daug netaiklių metimų iš abiejų komandų, o svečiai ir toliau nerado kelių link krepšio, kas lėmė „LazybuGuru.lt“ spurtą rungtynių pabaigoje ir rezutatas pasibaigus varžyboms jau tapo triuškinantis šeimininkų naudai 70:42 (17:10, 16:13, 19:13, 18:6). Tai buvo trečioji „LazybuGuru.lt“ pergalė iš trijų galimų.

Po rungtynių komandos treneris Saulius Pakalniškis kalbėjo:

Pergalę lėmė meistriškumas, buvome šiek tiek didesni. Paklaustas, jog galbūt pergalę lėmė gera gynyba, nes praleista tik 42 taškai, treneris nustebo: Tiek mažai? Gynėmės aktyviai, stengiamės išnaudoti savo stipriąsias puses ir tas pavyko.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)