LazybuGuru.lt vs Dumblas (69:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“

2018 sausio 30 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 773

Antradienį KTU porto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „LazybuGuru.lt“ (10/3) ir svečių teisėmis atvykę „Dumblas“ (10/3).

Rungtynes prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Dumblui“ pavykdavo atitrūkti nuo varžovų, tačiau „LazybuGuru.lt“ lipdavo varžovams ant kulnų. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir svečiai išlaikė minimalų pranašumą ( 13:16). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko kietą kova ( 22:22). „Dumblas“ pradėjo skirti daugiau dėmesio kovai be kamuolio nei krepšiniui, o tuo „LazybuGuru.lt“ pasinaudojo, kur susikrovė pranašumą ir išsaugojo iki kėlinuko pabaigos – 36:31.

Po ilgosios pertraukos „LazybuGuru.lt“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, o „Dumblas“ niekaip neatrado savojo puolimo. Kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą, kur įgijo rekordinį pranašumą ( 48:40). Ketvirtame kėlinyje „LazybuGuru.lt“ nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 58:46). Per likusį laiką „Dumblas“ nesugebėjo atsitiesti ir „LazybuGuru.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 69:52 (13:16, 23:15, 12:9, 21:12)

„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„LazybuGuru.lt“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį bei pasiklojo pamatus pergalei (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 18:35 val.)