LazybuGuru.lt vs Krugės kariai (63:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“

2018 kovo 13 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 825

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „LazybuGuru.lt“ (13/4) ir svečių teisėmis atvykę „Krugės kariai“ (9/9).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „LazybuGuru.lt“ pavyko išnaudoti savo aukštaūgius, kur susikrovė 6 taškų pranašumą. Per likusį laiką „Krugės kariai“ susrengė keletą greitų atakų ( 15:12). Antrąjį kėlinuką „LazybuGuru.lt“ pradėjo lyg ant bangos ir sveičia buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 21:12). Vis dėlto, R.Grigonis smeigė tritaškių metimų, o E.Ramanauskas draskė varžovų gynyba ir rezultatas tapo lygus. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai atsakė 5:0 atkarpa – 33:28.

Po ilgosios pertraukos „Krugės kariai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir greitmos atakomis vėl išlygino rezultatą ( 44:44). Po minutės pertraukėlės „LazybuGuru.lt“ susitvarkė su gynyba, kur atstatė pranašumą. Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Krugės kariai“ ėmė klysti , o tuo pasinaudojo varžovai ( 53:47). Per likusį laiką „LazybuGuru.lt“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 63:53 (15:12, 18:16, 15:16, 15:9)

„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)