LazybuGuru.lt vs Birštono SC – „Olimpas“ (109:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72)

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 00:18 val., peržiūros: 708

Antradienį, vasario 20d., Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės F pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „LazybuGuru.lt“ ir svečių iš Birštono – Birštono SC – „Olimpas“.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai, per pirmąsias 5 minutes į priekį įsiveržė šeimininkai (19:9). Svečiai sugebėjo pasivyti varžovus, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę „LazybuGuru.lt“ krepšininkai užbaigė ketvirtį turėdami 11 taškų pranašumą – 34:23.

Antrąjame kėlinyje šeimininkų puolimas nesustojo ir per visą kėlinį „LazybuGuru.lt“ krepšininkai įmetė net 6 tritaškius, o paskutinę kėlinio sekundę įmestas S.Pakalniškio tritaškis padidino skirtumą iki 18 taškų – 60:42.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkai neketino mažinti tempo, o Birštono SC – „Olimpui“ darėsi vis sunkiau pasivyti varžovus, svečiai per trečiąjį kėlinį įmetė tik 13 taškų, o „LazybuGuru.lt“ krepšininkai dar labiau padidino persvarą – 89:55. Ketvirtąjame kėlinyje Birštono ekipai stebuklo sukurti nepavyko ir „LazybuGuru.lt“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 109:72 (34:23, 26:19, 29:13, 20:17).

„LazybuGuru.lt“ Saulius Pakalniškis:

Viskas gerai sekėsi ir pataikėm, ir gynemės iš po praeitų varžybų pralaimėjimo gal buvom šiek tiek supykę, bent kažkiek panašiai būtume žaidę ten, tai tikriausiai ir ten butume laimėję, bet ką padarysi, galbūt varžovai leis būt pirmiem pralošę kitas varžybas, o jei ne tai būsim 2 grupėje ir važiuosim tuoliau.

„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ privertė pasiduoti Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkus ir iškovojo C lygos Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 19:24 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)