KMAIK vs Laipsniai (68:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 621

Antradienį, gruodžio 19 -ąją dieną, KMAIK sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Rungtynės buvo gana banguotos, tačiau įvairesnį puolimą ir komandinį žaidimą demonstravę svečiai užtikrintai laikė rungtynių kontrolę visą laiką. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:86 (13:18, 10:30, 25:12, 20:26)

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Nors pirmoje kėlinio pusėje komandos atrodė panašaus pajėgumo, tačiau netrukus ilgesnį suolelį turinčių „Laipsnių“ pajėgumas išryškėjo ir jie pradėjo tolti nuo savo varžovų. Tiesa „KMAIK“ jų per toli nepaleido,tik 5 taškais – 13:18. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „KMAIK“ krito į duobę, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo jau 23 taškų persvarą (17:40). „Laipsniai“ kaip iš natų pradėję kėlinį šešiais tolimai metimais iš eilės jie 8 minučių atkarpą laimėjo 27:4 ir turėjo solidžią 28 taškų persvarą, kurią kiek ištirpdė geriau ketvirtš užbaigę varžovai – 23:48.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkai sužaidė gerą atkarpą 12:0 ir sumažino deficitą iki 10 taškų. „Laipsniai“ kiek sutriko įsivėlę į varžovų greitą žaidimą, tačiau ketvirčio pabaigoje vėl sustatė savo žaidimą į vėžias ir išlaikė dviženklį pranašumą – 48:60 Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė svečiams. Jie netrukus dar labiau atitolo ir turėjo saugią 12 – 16 taškų persvarą, kurią išsaugojo iki rungtynių pabaigos – 68:86.

„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„KMAIK“ įveikė tik kėlinį atsilaikiusius „Vilkus“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:49 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)