Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Laipsniai (63:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75)

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 929

Lapkričio 13 d., A. Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Sabonio KC“ ir svečiai „Laipsniai“.

Rungtynes geriau pradėjo „Laipsniai“ ir prabėgus pusei pirmo kėlinuko „Sabonio KC“ buvo įmetę tik 2 taškus (2:9), vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų ir rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo (7-14) „Laipsnių“ naudai.

Antrajame kėlinuke svečiai spurtavo ir kėlinuko viduryje jau įgyjo solidžią persvarą (13:26). Šeimininkams vėliau nepavyko sumažinti atsilikimo ir nuaidėjus ilgosios pertraukos sirenai rezultatas buvo (19:35).

Trečiajame ketvirtyje „Laipsniai“ toliau dominavo po krepšiais ir tas leido susikrauti jau triuškinančią persvarą (22:52). Saboniukams vėliau šiek tiek pavyko aptirpdyti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje rodė (35:58).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai toliau išlaikė persvarą ir kėlinio viduryje rezultatas buvo (51:71). Vėliau šeimininkams šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą ir nesunkią pergalę iškovojo „Laipsniai“ rezultatu 63:75 (7:14, 12:21, 16:23, 28:17)

Po pergalės „Laipsniai“ žaidėjas A.Jurkšaitis sakė:

Pergalę lėmė patirtis, užpuolėm, apsigynėm, gale atsileidome truputį ir iš 30 taškų liko tik 12, neišėjo būt susikaupus visas varžybas.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)