Smeliavimas24.lt vs LazybuGuru.lt (68:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68)

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 964

Kovo 26 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios, Ketvirtfinalio, Pirmosios serijos rungtynės tarp: šeimininkų – „Smeliavimas24.lt“ ir svečių – „LazybuGuru.lt“.

Rungtynės prasidėjo greitu „LazybuGuru.lt“ krepšininkų spurtu – 9:0, po šeimininkų minutės pertraukėlės „Smeliavimas24.lt“ pavyko sumažinti skirtumą, tačiau neilgam, svečiai vėl šovė į priekį ir įpusėjus pirmąjam kėliniui turėjo susikrovė dvižėnklį – 10 taškų pranašumą. Po pirmojo kėlinio – 14:23.

Antrąjį kėlinį 2 tritaškiais atidarė „LazybuGuru.lt“ įžaidėjas S.Pakalniškis, o svečių taškų sausra leido šeimininkams susikrauti net 20 taškų pranašumą įpusėjus antrąjam ketvirčiui. Likusią kėlinio atkarpą „Smeliavimas24.lt“ sužaidė šiek tiek geriau ir sušvelnino rezultatą – 37:49.

Prasidėjus antrąjai rungtynių pusei šeimininkai bandė kvėpuoti varžovams į nugarą, tačiau solidžiai tiek gynyboje tiek puolime žaidę „LazybuGuru.lt“ krepšininkai niekaip neleido varžovams priartėti ir išlaikė dviženklį pranašumą trečiajame kėlinyje – 50:66.

Ketvirtąjame kėlinyje keitėsi ne daug kas, komandiškai žaidę ir mažiau klaidų darę „LazybuGuru.lt“ iškovojo užtikrintą pirmąją ketvirtfinalio serijos pergalę – 68:89 (14:23, 23:26, 13:17, 18:23).

„LazybuGuru.lt“ Saulius Pakalniškis:

Pirmą kartą, nors gal ir ne pirmą, susirikom beveik visi, trūko tik 1 žaidėjo, buvo ilga pertrauka, galvojau būsim išsibalansavę, bet, matyt, visi buvo to krepšinio labai pasilgę, galbūt dėl to. Tikrai susikaupėm, ketvirtfinalis vis dėlto, žinojom kad varžovai reitingu stipresni, tai reikėjo bandyt kažką įrodyt, tai stengėmės, kovojom ir aišku pavyko, puikiai pavyko, rezultatas labai džiugina, net nesitikėjau, kad taip galim, širdį visada tikėsi, kad laimėsi prieš bet ką žaisdamas, bet šiandien tai tikrai nesitikėjau, kad galime taip sužaisti.

Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ palaužė vienus iš grupės lyderių „Smeliavimas24.lt“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 23:57 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)