Brentex Trailer & Partner vs Celsis (89:52)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“

2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 804

Kovo 6 dieną, 20:45 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos „Brentex Trailer & Partner“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 89:52 (16:14, 29:14, 19:12, 25:12).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo gerai susikaupę, tačiau ne itin rezultatyviai. Po truputį komandos sukrapštė šiek tiek taškų, bet aiškesnio rungtynių lyderio nepavyko išsiaiškinti. Po pirmo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 16:14. Antrojo kėlinio pradžioje „Brentex Trailer & Partner“ komandai pavyko užsivesti spurtui ir per pirmas dvi minutes įgijo 9 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo užsivedę šeimininkai dar padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių „Brentex Trailer & Partner“ priekyje rezultatu 45:28.

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje liko panaši. Šeimininkai toliau dominavo rungtynėse ir didino savo pranašumą. Po trijų kėlinių priekyje „Brentex Trailer & Partner“ rezultatu 64:40. Paskutinis ketvirtis rungtynėse staigmenų nepateikė. „Celsis“ komandai pritrūko jėgų kovoti ir „Brentex Trailer & Partner“ šventė pergalę rezultatu 89:52.

“Brentex Trailer & Partner“ komandos treneris Š.Mickus: „Nieko nelemenčios rungtynės, tad šiek tiek atsipalaidavom ir labiau susikaupėm dėl to. Varžovai taip pat per daug atsipalaidavę buvo, tas irgi nulėmė. Taip pat turėjom ganėtinai ilgą suolelį, kas nebuvo įprasta kelias pastarąsias rungtynes, todėl su geresne rotacija lengviau žaisti.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2019 kovo 06 d., 22:00 val.
kaip tai nieko nelemenciose varzybose,pergales atveju brentex pateko i didzija taure
„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)