Ulmas vs Celsis (50:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 927

Spalio 29 dieną, 20:30 val., Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje susitiko Įmonių lygos komandos “Ulmas” (šeimininkai) ir “Celsis” (svečiai). Nors rungtynių pradžia signalizavo rimtą kovą, jau antro kėlinio pabaigoje „Celsis“ įgijo solidų pranašumą ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:78 (13:14, 14:23, 7:21, 16:20).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo apylygiai. Vyko atkakli kova, taškas į tašką, tačiau šiek tiek stipresni po pirmojo kėlinio buvo „Celsis“ (13:14). Antrajame kėlinyje šeimininkai susikaupė ir per pusę kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą. Bet naujų vėjų įnešė pavėlavęs svečių žaidėjas M.Valatkevičius, kuris subūrė savo komandą spurtui, per dvi minutes išlygino rezultatą (27:27) ir po antrojo kėlinio „Celsis“ komanda pirmavo (27:37).

Antroje rungtynių pusėje situacija mažai keitėsi. Šeimininkai pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje ir per trečiajį kėlinį sumetė vos 7 taškus. Tuo tarpu „ Celsis“ toliau didino pranašumą ir trečio kėlinio pabaigoje jau turėjo 24 taškų pranašumą (34:58). Ketvirtajame svečiai toliau rodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 50:78.

“Celsis“ komandos treneris L.Pečkaitis: „Smagios rungtynės, viskas gerai. Priešininką įvertinom ir pasiruošėm iš anksto. Atėjo daug žaidėjų, didelė rotacija, visi pažaidėm. Tokio lygio rungtynėse, manau, viskas buvo gerai. Džiaugiamės pirmąją pergalę, linkime to paties ir varžovui.“

„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Celsis“ nepasipriešino prieš „Ryterna“ (50:81) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 11:52 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)