Požeminės linijos ‒ POLI vs Celsis (100:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 00:17 val., peržiūros: 728

Pirmadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Požeminės linijos – POLI“ bei svečių „Celsis“. Svečiai savo varžovams priešinosi tik pusantro kėlinio, o vėliau aikštelės šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų nepavejamai.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė svečiai ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Požeminės linijos – POLI“ susigrąžino pranašumą į savo rankas, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:15. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai skaičiavo jau septynių taškų pranašumą, tačiau tuomet „Celsis“ laimėjo atkarpą 9:0 ir žaidimas vėl išsilygino. Visgi, tuomet gerą atkarpą sužaidė „Požeminės linijos – POLI“ ir vėl įgijo kiek saugesnį atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų ir toliau augo kaip ant mielių. Netrukus komandas skyrė jau 30-imt taškų. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:45. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir įtikinama pergale šiandien džiaugėsi „Požeminės linijos – POLI“. Galutinis rungtynių rezultatas 100:69.

Marijus Jurkiūnas („Požeminės linijos – POLI“):
“Manau, kad buvome geresni. Per pirmus du kėlinius to neįrodėm, bet antroje rungtynių pusėje pradėjome žaisti komandinį krepšinį ir laimėjome“.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus (2019 sausio 22 d., antradienis, 23:44 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)