Brentex Trailer & Partner vs Acme grupė (54:39)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39)

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 23:34 val., peržiūros: 917

Spalio 31d., Trečiadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, E pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Brentex Trailer & Partner“ ir svečių – „Acme grupė“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau 9 iš 13 komandos taškų pirmąjame kėlinyje pelnęs A.Gavelis išvedę šeimininkus į priekį – 13:10. Antrojo kėlinio pradžioje vyko apylygė kova, o įpusėjus kėliniui svečiams pavyko išlyginti rezultatą (17:17). Kėlinį sėkmingiau užbaigę „Brentex Trailer & Partner“ krepšininkai užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 6 taškų pranašumą 26:19.

Antrąją rungtynių pusę tritaškiu metimu pradėję šeimininkai padidino savo persvarą iki dviženklės, o taikyta zoninė gynyba visiškai sužlugdė varžovus, kurie per trečiąjį kėlinį pelnė vos 9 taškus – 43:28. Ketvirtame kėlinyje keitėsi ne daug kas, „Brentex Trailer & Partner“ ekipa išlaikė pranašumą ir iškovojo pirmąją sezono pergalę 54:39 (13:10, 12:9, 18:9, 11:11).

„Brentex Trailer & Partner“ komandos treneris Šarūnas Mickus:

Šiandien tiesiog pakovojo vyrai, nors ir susirinkom šešiese, užtikrintai atstovėjom.

„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)