Celsis vs Lemora & Minaltra & Deirama (79:94)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą

2019 vasario 26 d., Antradienis, 21:01 val., peržiūros: 679

Antradienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ ir svečių teisėmis atvykę „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne ienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipa surengė keletą greitų atakų ir pirmieji įgijo pranašumą. Per likusį laiką „Celsis“ bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai ( 19:25). Antrame ketvirtyje praėjus porai minučių M.Valatkevičius smeigė tritaškį metimą ir šeimininkai pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas. Ketvirčio pabaigoje toliau vyko tarp komandų taškas į tašką kova ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš ilgąją pertrauką turėjo tik dviejų taškų atotrūkį – 42:44.

Po ilgosios pertraukos svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur pasinaudojo netaikliai varžovų metimais ir susikrovė dviženklį pranašumą, kuri išsaugojo iki lemiamo ketvirčio ( 55:67). Ketvitame kėlinyje „Celsis“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Lemora & Minaltra & Deirama“ puikiai susitvarkė su gynyba bei puolimu ir iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu – 79:94 (19:25, 23:19, 13:23, 24:27)

„Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)