Celsis vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (61:94)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 19:50 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“

2019 sausio 29 d., Antradienis, 21:10 val., peržiūros: 693

Antradienį, sausio 29 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Celsis“ bei svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“. Vos penkiese susirinkę aikštelės šeimininkai neturėjo visiškai šansų iškovoti pergalės, nepaisant geros rungtynių pradžios.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie kelias minutes laikė penkių taškų pranašumą. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką „JVIB“ visiškai sustojo puolime, nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojo „Celsis“ ir kėlinį užbaigė 7:0 atkarpa. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:10. Antrąjį ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet jau jie visiškai sustojo puolime, neatsikovojo kamuolių gynyboje ir netrukus „JVIB“ spurtavo 21:0 bei perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje „JVIB“ ir toliau tęsė savo dominavimą ir tiesiog tolo nuo „Celsio“. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo palaikyti varžovų užduotą ritmą ir neleido jiems dar toliau tolti nuo savo varžovų. Rezutatas po trijų ketvirčių buvo 43:66. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:94.

Erikas Rakickas („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):
“Mes, vyrai, visada stengiamės dėl moterų. Išvydus sekretoriato darbuotoją, visiems užvirė kraujas, sukilo sportinis pyktis… Ko pasekoje turime tokį rezultatą!“

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)