Brentex Trailer & Partner vs Ryterna (60:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60)

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 834

Sausio 30d., Trečiadienį, 20:45val., Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Brentex Trailer & Partner“ ir svečiai – „Ryterna“.

Rungtynes ekipos pradėjo lėtai, taškas į tašką, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje savo pranašumą pradėjo rodyti „Ryternos“ krepšininkai – 16:21. Antrojo kėlinio pradžioje „Brentex Trailer & Partner“ strigo puolime, o tuo pasinaudoję svečiai susikrovė dviženklę persvarą (16:27). Likusią pirmosios rungtynių pusės dalį užtikrintai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę „Ryterna“ dar labiau padidino pranašumą – 25:52.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie iš lėto mažino varžovų pranašumą, nors „Brentex Trailer & Partner“ per trečiąjį kėlinį sumažino deficitą 10-ia taškų skirtumas vis tiek išliko solidus – 49:66. Ketvirtąjį kėlinį ekipos žaidė nerezultatyviai, tačiau „Ryterna“ išlaikė turimą pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę – 60:79 (16:21, 9:31, 24:14, 11:13).

„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.) Ryterna lygioje kovoje pranoko Brentex Trailer & Partner (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)