Brentex Trailer & Partner vs Lemora & Minaltra & Deirama (67:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 683

Trečiadienį, gruodžio 5 – ąją dieną, Varpo gimnazijos salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Brentex Trailer & Partner“ ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandos.

Rungtynių pradžioje „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 4:6. Kėlinuko antra pusė buvo labai nerezultatyvi, o aikštelės šeimininkai išlaikė šešių taškų pranašumą – 19:13.

Antrajame ketvirtyje „Brentex Trailer & Partner“ ekipa spurtavo ir po A. Čibiro tolimo metimo jau įgijo didesnį pranašumą – 27:22. Persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 35:33.

Trečiajame ketvirtyje „Brentex Trailer & Partner“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo – 55:42.

Ketvirtajame kėlinuke visiškai sustojo „Brentex Trailer & Partner“ puolimas. Tuo pasinaudoję svečiai likus kelioms minutėms išlygino rezultatą –60:60. Bet puikų derinį surengę šeimininkai greitomis atakomis turėjo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:61.

„Brentex Trailer & Partner“ komandos treneris Š.Mickus: Mūsų buvo daugiau ir vien dėl to bandėme agresyviai pasiginti, pakankamai išlaikyti tempa ir mūsų atakos labiau buvo sustyguotos, tai lėmė pergalę.

„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59) (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:22 val.)