Brentex Trailer & Partner vs Omega (71:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 844

Trečiadienį Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Brentex Trailer & Partner“ (3/4) ir svečių teisėmis atvykę „Omega“ ( 6/2).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Donatas Šliogeris tempė „Omegą“ ant pečių ir leido svečiams susikrauti 9 taškų pranašumą ( 21:12). Antrame ketvirtyje „Brentex Trailer & Partner“ ekipa toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Omega“ varžovų klaidas versdavo lengvais taškais, kur ekipas skyrė 15 taškų – 32:47.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įsimėtė ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 45:51). Vis dėlto, „Omega“ surengė keletą greitų atakų ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Lemiamame kėlinyje „Brentex Trailer & Partner“kilo į lemiamą šturmą, kur likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus. Per likusį laiką „Omega“ užtikrinčiau pabaigė rungtynes ir vos neprisižaidė su varžovais. Svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 71:75 (12:21, 20:26, 16:9, 23:19)

„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)